Relacja z Konferencji FreshMarket

Konferencja Fresh Market 2012 była już piątą z kolei i jak poprzednie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno producentów świeżych owoców i warzyw, jak i firm oferujących opakowania, maszyny i usługi dla branży.

Progi Mazurkas Conference Centre gościły w tym roku 260 osób reprezentujących ponad 160 firm z Polski i zagranicy. Na konferencji, jak w poprzednich latach, eksperci branży owocowo – warzywnej wygłosili ciekawe wykłady dotyczące sytuacji na rynku, prognoz na nadchodzący sezon oraz warunków handlu z sieciami handlowymi.

Jak co roku Konferencja była okazją do nawiązania kontaktów biznesowych producentów i importerów warzyw i owoców z przedstawicielami sieci handlowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Goście byli zadowoleni, gdyż każdy porozmawiał z tym z kim chciał, bez pośpiechu i w sympatycznej atmosferze.

Zwieńczeniem Konferencji było przyznanie nagrody Fresh Market Award, którą otrzymała firma Rijk Zwaan Polska wraz ze swoją sałatą Salanova. W głosowaniu internautów zwyciężyła Sałatka z roszponką firmy Green Factory Artur Rytel.

Na koniec, goście bawili się na eleganckim bankiecie, którego główną atrakcją był zespół muzyczny Bzyk Band oraz zespół taneczny Showtime.