TSW 2013 już za miesiąc

tsw 2013Pozostał zaledwie miesiąc do otwarcia TSW 2013. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW – to mająca dwuletnią tradycję impreza skierowana do producentów owoców i warzyw z całego kraju.  W tym roku targi odbędą się w dniach 19-20 lutego.

Oferta TSW 2013

W czasie trzeciej edycji TSW 2013 tradycyjnie zaprezentowana zostanie atrakcyjna oferta dla producentów owoców oraz szersza niż dotychczas oferta dla producentów warzyw – zarówno tych, którzy prowadzą uprawy polowe, jak i zajmujących się produkcją pod osłonami.

Konferencja na TSW 2013

Targom towarzyszyć będzie dwudniowa konferencja sadownicza i warzywnicza. Wykłady w panelu warzywniczym poświęcone będą uprawom polowym, w szczególności aktualnym aspektom z zakresu uprawy i nawożenia. Sesje poświęcone uprawom pod osłonami dotyczyć będą zdrowotności, fizjologii oraz nawożenia. Nie zabraknie również tematyki rynkowej.

Jak i w latach poprzednich, tak i w tym roku  impreza odbędzie się na terenie kompleksu wystawienniczo-kenferencyjnego Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

W tym roku targi po raz pierwszy organizuje warszawska firma Oikos Sp. Z o.o. – wydawca magazynów branżowych oraz właściciel agencji reklamowej.

Bieżące informacje na temat TSW 2013 są dostępne na www.tsw.targi.pl

W ubiegłym roku było tak: