TSW 2016 już za 70 dni

rejestracja tswTargi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016 odbędą się w dniach 13-14 stycznia, czyli już za 70 dni. Po raz pierwszy w Warsaw Expo w Nadarzynie – najnowocześniejszym i największym centrum konferencyjno-wystawienniczym w tej części Polski. Świetna lokalizacja przy al. Katowickiej zapewni wszystkim Państwu wygodny i szybki dojazd. Duży parking, położony bezpośrednio obok obiektów targowych, ułatwi parkowanie i zapewni miejsce każdemu odwiedzającemu.

TSW, to targi które rosną z roku na rok, stając się największymi targami dla branży ogrodniczej w Polsce. Tegoroczna edycja potwierdziła wysoką frekwencję odwiedzających – ponad 9.200 gości, jak również ogólnopolski charakter wydarzenia.

TSW to nie tylko wystawy

TSW znane są nie tylko z wystawy, na której swoją ofertę prezentują najważniejsze polskie i zagraniczne firmy z branży, ale przede wszystkim z konferencji na wysokim poziomie merytorycznym, na których poruszane są najistotniejsze dla producentów owoców i warzyw tematy. Podczas TSW 2016 odbędzie się blisko 50 wykładów prowadzonych przez polskich i zagranicznych specjalistów i naukowców.

nagrody pieniążkaW środę, 13 stycznia, zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie targów podczas którego po raz trzeci wręczymy prestiżowe nagrody im. prof. Szczepana Pieniążka, dla innowacyjnych produktów przeznaczonych do produkcji ogrodniczej. Następnie rozpoczną się konferencje: truskawkowa (organizowana we współpracy z portalem i czasopismem „Jagodnik”), o uprawach warzyw polowych oraz o uprawach pod osłonami (organizowana przy współpracy z portalem Podoslonami.pl).

konferencjaW czwartek, 14 stycznia, zapraszamy na konferencję sadowniczą oraz Sadownicze Forum Ekonomiczne (SFE), gdzie największe autorytety polskiego rynku owoców spotkają się, aby dyskutować m.in. o jakości owoców i eksporcie jabłek na nowe rynki. SFE rozpocznie się wykładem prof. Eberharda Makosza z TRSK o aktualnej sytuacji na rynku jabłek. Forum składa się z czterech paneli tematycznych: rynek, jakość, eksport, przetwórstwo. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się konferencja o nowym perspektywicznym gatunku krzewu – świdośliwie.

Tego dnia odbędzie się również Forum Grup Producenckich organizowane przez KZGPOiW.

Bezpłatne wejście

Wejście na targi i konferencje jest bezpłatne! Konieczna jest rejestracja, której już dziś można dokonać na stronie www.tsw.com.pl. Po zarejestrowaniu każdy otrzyma kupon loteryjny, który podpisany i wrzucony do urny na terenie targów, daje odwiedzającym szansę na wygranie wielu cennych nagród.

Jako pierwsze targi w branży stworzyliśmy dla naszych gości bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne. Aplikacja pozwala być na bieżąco ze wszystkimi doniesieniami związanymi z targami. Mapa ułatwi dojazd, a plan hali i spis konferencji – zaplanowanie pobytu na targach. Aplikację można pobrać na stronie.

Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich związanych z branżą ogrodniczą do odwiedzenia TSW 2016.

Do zobaczenia w styczniu w Nadarzynie! Przyjedź, zobacz, dowiedz się – warto!